Współpraca

Zapraszamy do współpracy z organizatorami strony „Wiezienna Codzienność”. Nasza strona poświęcona jest zwiedzaniu byłego aresztu śledczego w Zabrzu, który zachował swoje oryginalne elementy i klimat. Podczas zwiedzania będziesz miał okazję przeżyć fascynującą podróż w czasie i poznać historię tego miejsca.

Chcielibyśmy zaoferować Ci niezapomniane wrażenia, które pozwolą Ci zagłębić się w świat więziennictwa i odkryć tajniki życia w areszcie śledczym. Dodatkowo, z przyjemnością informujemy, że podczas zwiedzania odbędzie się sesja naukowa zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Historyczne Sekcji Historii Więziennictwa, dzięki której będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się więcej na temat historii tego miejsca.

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami, prosimy o kontakt. Z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat zwiedzania aresztu śledczego w Zabrzu oraz innych naszych działań. Do zobaczenia na Wieziennej Codzienności!